Border Wars: Sniper Elite

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 29 MB
  • Sürüm 1.0.124
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Reliance Big Entertainment
Border Wars: Sniper Elite indir; Oyun keskin nişancı görevini üstlenecek ve düşmanlarınızı gelişmiş silahlarınız ile yok etmeye hak kazanacaksınız.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tablete ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Border Wars: Sniper Elite mobil oyununda nefes kesen savaş sahnelerinin tadını çıkartacaksınız. Oyun keskin nişancı görevini üstlenecek ve düşmanlarınızı gelişmiş silahlarınız ile yok etmeye hak kazanacaksınız. Akıllı cep telefonunuzda sıkılmadan vakit geçirme, son derece zorlayıcı oyun sahnelerinin hakkını vermek ve yüksek başarılara kendi imzanızı atmak için sizde Border Wars: Sniper Elite mobil oyununda yer alabilirsiniz. Savaş mekanlarınlarında rakibinizden önce düşünün ve doğru hamle yaparak ilerleyin. Bu şekilde oyunun seyrini değ

Keskin nişancı cephaneliğinizi açığa çıkarın, tehlikeli kentsel savaşla yüzleşin, suçluları ve düşmanları dünyanın çeşitli şehirlerine götürün ve nefes kesen PVP görevlerinde kendinizi koruyun. Yeni dünya düzenine katılın ve Yüce Komutan olmak için yükselin. Ölümcül tüfekler, bombalar, silahlar, tabancalar ve zırhlı araçlar ile savaş meydanında ilerleyeceksiniz. Düşmanlarınızı uzaktan indirmek için dürbünlü silahınızı kullanarak hareket edin.

Çevrimiçi diğer personele meydan okuyun ve en üst sıralarda olduğunuzu kanıtlayın. Helikopterler, zırhlı araçlar aşağı çekmek ve olayları ve zorlukları yağmur yağdırmak. Korkunç düşmanlarınıza yıkıcı hasar vermek için silahları geliştirin. Elde etmiş olduğunuz başarılar doğrultusunda silahlarınızı geliştirecek ögeler kazanın. Yüksek performans sergilemek ve kazanç sağlamak için silah çeşitliliğinizi yükseltin. Dünyanın her bir yerinden dahil olan bir çok düşman oyun sahasında sizi bekliyor olacak. Kazanmanın tek bir yolu vardır o da stratejik noktaları belirleyerek büyük adımlar atmak. Cesur olun, risk alın ve saldırı ateşlerini doğru noktalara yaparak yüksek skorlar elde edin.

Terör güçlerine karşı nihai silah haline gelmek için şehirlerdeki görevleri tamamlayın. Tüm düşmanların olduğu mekanlara seyahat edin ve yeni hedef bölgelere saldırarak her düşman birliğini yok edin. Silahlarınızı geliştirmek için başarılı bir performans sergilemek çok önemlidir. Bunları göz önünde bulundurun ve Border Wars: Sniper Elite mobil oyununun başarılı kahramanı siz olun. Ölümcül ekipmanların her birini kendi hazinenize katın, savaş içerisinde kullanmak istediğiniz noktayı belirleyin ve oyunu kazanacak hamleler yaparak oyunun seyrini değiştirin.


 
Border Wars: Sniper Elite indir